Ar picos tikrai kaloringos ir ką daryti, kai vakare norisi skanaus maisto?

Skanus maistas daugeliui žmonių yra impulsas skatinantis gyventi. Žinoma, galbūt kalbame ir labai ryškiai, tačiau išties skaniai pavalgyti mėgsta beveik visi. Geriausia, kai skanus maistas tuo pačiu yra ir sveikas. O kai kuriuos patiekalus iš gana kaloringų transformuoti į paprastus ir tikrai labai skanius – nėra sudėtinga. Svarbiausia susižinoti, kokie ingridientai naudojami, galiausiai, kokius reikia naudoti, kad maistas patenkintų poreikius. Vienas iš tokių yra plačiai Lietuvoje labai pamėgtos picos.

Picerija Kaune atvėrusi duris visiems, kurie nori skaniai pavalgyti. Šiuo metu šio tipo maitinimo įstaigų pasirinkimas toks platus, jog kiekvienas ieškantis ras tai, kas jam labiausiai tinka. Svarbiausia susipažinti su patiekalų pasiūla, kuria galima rasti internete.

Veganiškos picos ir kiti atradimai

Standartinės picos, kurios dažniausiai sudeda iš padažo, sūrio ir mėsos – tikrai nebėra vienintelis pasirinkimas. Šiuo metu atsirado  labai daug alternatyvų. Ir kuo daugiau žmonių rinksis tą nestandartinę mitybą, tuo daugiau maitinimo vietų ir galės pasiūlyti tai, kad žmonėms labiausiai tinka. Vegetariškos picos jau net nebėra kažkas neįprasta, kadangi veganiškos yra kiek įmantresnės. Paskutiniu metu dažnai kalbama apie tai, kad reikia rast pasiūlymus, kurie patenkintų ir žaliavalgių žmonių poreikis. Didelis privalumas, kad žmonės vis dažniau išbando netradicinius patiekalus, kadangi paprasčiausiai nori atrasti naujus skonių potyrius. O su plačiu picerijų pasirinkimu tai yra gana paprasta. Ypač patogu, kad pasiūlymus galima peržiūrėti internete. Tuomet ir pati pica tikrai nebus kaloringa ir gali būti valgoma net ir vakare. Svarbiausia rinktis sveikuolišką picą, kuri taip pat labai skani.

Kodėl picos yra kaloringos?

Verta pabrėžti, kad  pačios picos yra labai skirtingos ir kol vienos tikrai nėra labai naudingos Jūsų organizmui, tuo tarpu kitos ne tik kad gali būti nelabai kaloringos, tačiau tuo pačiu ir būti labai naudingos. Pati didžiausiai problema – padas ir padažai, kurie dažniausiais net picos atrodo kaip būtinybė. Tokiu atveju rinkitės netradicinius picos padus, kurie gali būti ruginiai ir tuo pačiu tokius, kurie yra kuo plonesni. Tokiu atveju suvartosite ir mažiau angliavandenių, pati pica nebus labai kaloringa. Nepamirškite, kad padažai irgi nėra geras pasirinkimas. Šiuo metu vis dažniau patiekiami ekologiški, natūrūs padažai, kurie ne tokie kaloringi. Ne visiems, jie patinka, tačiau įvertinus tai, kad yra kur kas liesesni – siūlome rinktis ir leisti sau valgyti skaniai, tačiau nekaloringai.

Picos namuose

Picerijos Palangoje yra labai įvairios ir pradėjus ieškoti pamatysite, kad pasirinkimas išties labai platus. Suprantama, kad kiekvienas gali rasti tai, kas jiems labiausiai tinka. Tačiau vietoj ėjimo į miestą visada galima užsisakyti arba gaminti pačiam. Gaminimas turi vieną didelį pliusą – ant picos bus tik tai, kas Jums labiausiai tinka. Tai galimybė sutaupyt ne tik piniginę, tačiau ir kalorijų skaičių, tad šis skanus patiekalas nebebus žalingas ir juo galėsite mėgautis tiek, kiek norite.

Visgi, kartas išeiti iš namų verta ir pats apsilankymas picerijoje tampa labai puikia pramoga.

Kai norisi skaniai pavalgyti – picerija yra geriausias pasirinkimas. Šiuo metu toks platus, jog kiekvienas gali rasti tai, kas jam labiausiai tinka. Picerijos Kaune laukia visų, kurie mėgsta picas ir tuo pačiu drąsiai išbando ne tik standartines, tačiau džiaugiasi, kad picos gali susidėti ne tik iš padažo bei sūrio. Išlaisvinkite savo fantaziją ir išbandykite ką nors naujo.