Dvigulės lovos turi ne tik derėti prie Jūsų kambario interjero

Kokybiškas miegas ir geras poilsis yra svarbi detalė, norint kasdien jaustis žvaliai ir energingai. Nuo to, kaip mes miegame priklauso ir mūsų nuotaika. Tad rinktis lovą, ar ji bus dvigulė, ar viengulė, reikia atidžiai.

Dvigulės lovos pasirinkimas – svarbus sprendimas, siekiant užtikrinti kokybišką miego kokybę ateityje. Visgi, pirmiausia renkantis lovą svarbu apžvelgti miegamojo erdvę. Tam, kad neįvyktų nenumatytos situacijos, nenutiktų taip, kad miegamojo lova bus per didelė, pirmiausia būtinai išmatuokite savo kambarį.

Lovos rėmas gali būti gaminamas iš stiklo, medienos ar metalo – ši dalis laiko visą lovą. Kuo tvirtesnę medžiagą rinksitės, tuo mažesnė tikimybė, kad vieną naktį įlūšite ir atsidursite ant grindų. Itin dažnas atvejis, kuomet silpnesnėse plokštėse įsukti medvaržčiai neišlaiko svorio ir lova tiesiog išsiardo. Modernesnėse lovose ši dalis gaminama iš medžio tašų, senesnėse – iš spyruoklių. Karkasas – tai grotelės, skirtos išlaikyti miegančiojo svoriui. Būtent ant šios dalies keliauja ir čiužinys. Visgi, rinktis medinį ar spyruoklinį karkasą kiekvieno individualus sprendimas.

Kuomet išsirenkate dvigulę lovą, laikas išsirinkti čiužinį. Šis turi tobulai atitikti pasirinktos miegamojo lovos matmenis. Dažniausiai perkant dvigulę lovą ši baldo dalis būna sukomplektuota kartu su pirkiniu. Tačiau taip pat galite rinktis čiužinį atskirai – iš skirtingų aukščių, vidaus sudėties bei kietumo ir minkštumo balanso. Jei turite stuburo problemų, rekomenduoti rinktis čiužinį be spyruoklių. Pastarojo tipo čiužiniai, ypač dviguliai, rekomenduoti rinktis su atskiromis spyruoklėmis. Tai leis Jums ne tik ramiai miegoti pačiam, bet ir neblaškyti partnerio.

Dvigulę lovą rinkitės tokią, kuri ne tik gražiai atrodytų parduotuvės salone, bet ir tiktų prie Jūsų namų interjero stiliaus. Itin moderni lova netiks prie klasikinio stiliaus, o išskirtiniu dizainu pasižyminti dvigulė lova gali atrodyti keistai minimalistinėje aplinkoje.