„Hankook“ vasarinės padangos

Kada geriausia pirkti padangas? Kokias padangas pirkti? Keletas klausimų, kurie dažnai girdimi iš naujų klientų. Daug kas galvoja, kada gi geriausia pirkti padangas? Specialistai rekomenduoja pasirūpinti žieminėmis ar vasarinėmis padangomis kuo anksčiau. Įsigykite kokybiškas padangas ir sutaupykite. Kiekvienais metais reikia keisti padangas. Žiemines į vasarines ir atvirkščiai. Taigi, svarbu žinoti, kur geriausia pirkti padangas? Šiandien rinkoje yra didelis pasirinkimas. Padangas galite įsigyti tradicinėse parduotuvėse ar el.parduotuvėse. Tiek vienas, tiek kitas būdas turi pliusus ir minusus. Tiems, kas nori nusipirkti kokybiškas padangas už patrauklią kainą, tada rekomenduojame apsilankyti internetinėse parduotuvėse. Čia dažnai rasite ženkliai didesnį asortimentą, nei tradicinėse parduotuvėse. Didelis gamintojų kiekis, naujausia produkcija ir itin geros kainos, tai pagrindiniai el.parduotuvių pliusai. Vienintelis minusas, kad negalite gyvai pačiupinėti produkcijos. Tačiau jau ne viena el.parduotuvė turi ir tradicinį prekybos tašką, todėl klientai gali pirkti kaip jiems patogiau.

Vasarinės padangos ar universalios padangos?

Dar vienas klausimas, kuri gana dažnai girdime. Ką geriau pirkti? Daugelis vairuotojų galvoja, kad vasarą važinėti nėra pavojinga, todėl nereikia ir gerų padangų. Tačiau tai yra vienas didžiausių mitų. Šiltasis metų laikas gali būti itin pavojingas vairuojant su prastomis padangomis. Didelis karštis ir staigus lietus gali sukurti pavojingą kelio dangą, todėl automobilis gali tapti nevaldomas. Tokių problemų neturėsite jeigu rinksitės tik profesionalų rekomenduojamas padangas. Kalbant apie universalias padangas, tai pirmiausia reikia žinoti, kad padangų guma negali būti vienodai minkšta ir kieta, todėl tokios padangos turi žemesnius techninius parametrus. Šioje vietoje geriau netaupyti ir rinktis tik tam pritaikytas padangas. Norėdami sužinoti daugiau apie vasarines padangas apsilankykite šioje svetainėje: https://www.vilniauspadangos.lt/vasarines-padangos

Automobilių meistro patarimai

Prastos padangos, gali ne tik sumažinti saugumą kelyje, tačiau ir kenkti automobilio važiuokliai. Tiems, kas daug važinėja automobiliu verta žinoti tai, jog prastos kokybės padangos yra vienas blogiausių pasirinkimų. Juk padangos reikalingos tam, kad kelyje jaustumėmės saugiau. Galėtume nevaržomai judėti. Kada automobilis turi prastas padangas nereikia net ypatingų oro sąlygų, kad jis taptų nevaldomas. Padidėjęs stabdymo laikas, gali padidinti autoavarijos tikimybę. Tai ypač aktualu tiek žiemą, tiek vasarą.