Interjero dizainerio patarimai: kokios spintos populiariausios?

Spintos ir miegamojo kambario įrengimas

Miegamajame kambaryje pradedame ir užbaigiame dieną, tad visas šio kambario interjeras turi būti sukurtas individualiai jums. Spalvų paletė neturėtų būti itin ryški ar per daug švelni. Interjero dizaineriai rekomenduoja renkantis sienų spalvas gerai pagalvoti, kad ateityje, kas dieną spalvos neerzintų arba neslopintų jūsų energijos. Tiems, kas mėgsta ryškias spalvas vertėtų interjere naudoti ir keletą blankesnių atspalvių. Toks metodas nevergins, bei kartu primins, kad tai miegamojo erdvė. Ir atvirkščiai, tie klientai, kurie visuose butų ar namo erdvėse naudoja pastelines spalvas, reikėtų įterpti ryškesnių atspalvių. Galima naudoti paveikslą ar mėgstamais ornamentais papuošti spintos duris. Jeigu miegamojo erdvėje bus keletą skirtingų spalvų derinių jie kiekvieną rytą jus pažadins ir suteiks papildomos energijos naujai dienai. Baldų pasirinkimas taip pat labai svarbi užduotis. Nevertėtų miegamajame kambaryje pastatyti daug baldų. Geriau mažiau ir didesnė laisva erdvė. Tai kambarys, kuriame ilsitės, tad išlaikykite balansą.

Kokias spintas rinktis vaikų kambariui?

Kada kalba pakrypsta ties vaikų kambario įrengimu, verta apgalvoti visas detales. Mažieji padaužos dažnai lipa ant baldų, darinėja tai, kas neatsidaro, tad vaikų kambario erdvei sukurkite baldus, kurie būtų pritaikyti jų pasauliui. Interjero dizainerė pataria rinktis ryškias spalvas, pritaikytas kiekvienam vaikui individualiai. Šiandien galima rinktis iš ypač didelio baldų pasirinkimo. Nesunkiai galima rasti baldus išpuoštus vaikų mėgstamais animacinių filmukų herojais. Mergaitėms patiks kambario baldai, kurie bus išmarginti „Ledo Šalies“ motyvais, berniukai – džiaugiasi „Transformeriais“ ar animacinio filmuko „Ratai“ herojais.

Parinkite visus baldus, kurie skatintų vaikų kūrybiškumą. Spintos, lovos, bei rašomasis stalas turi būti ergonomiški baldai. Ką tai reiškia? Atminkite, kad vaikai dar ne suaugusieji, tad jie ne visada baldus naudoja taip, kaip esame įpratę mes. Stumdomos spintos durys, turi būti su tvirtesniais mechanizmais. Renkantis vaikų kambario spalvas eksperimentuokite. Nepamirškite išmarginti ir lubų. Jeigu pasiteirausite interjero dizainerio, tai jis jums rekomenduos lubas papuošti foto paveikslu. Sukurkite mažą stebuklų pasaulį, kur vaikai galėtų jaustis laisvai.

Spintos kūrimo procesas

Viskas prasideda nuo projekto. Kiekvienas baldas, taip ir spintos kuriamos individualiai pagal kliento poreikius. Baldų projektuotojas turėdamas naujos spintos matmenis, gali sukurti išskirtinį baldą, kuris ne tik, kad bus funkcionalus, tačiau ir suteiks jūsų namas jaukumo jausmą. Kada sukuriamas baldo projektas, jis keliauja į gamybą. Gamybos ceche pagal brėžinius yra gaminamos atskiros detalės. Priklausomai nuo spintos sudedamųjų dalių kiekio tai gali užtrukti nuo kelių savaičių iki pusantro mėnesio. Aišku, gamybos terminai kiekvienu atveju gali skirtis, todėl tikslią informaciją visada gausite iš savo baldų gamintojo.