Langų valymas

Ką daryti, kad langų valymas būtų  paprastas bei greitas?

Tikrai daugelis sutiktų su tuo, kad būtent langų valymas, jei ir nėra nemėgstamiausias buities darbas, tai tikrai neužima mylimiausios pozicijos – juk šį laiką, kurį, skiriama langams valyti, būtų galima paskirti kur kas įdomesnei veiklai. Vis dėlto, verta atkreipti dėmesį ir į kitą medalio pusę: jei pasinaudosite keliomis gudrybėmis, tai ir patys maloniai nustebsite, koks paprastas bei greitas gali būti langų valymas. Tad, kokios jos?

Naudokite mikropluošto šluostes

Užsukus į bet kurią ūkinių prekių parduotuvę, iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad yra daugybė šluosčių, kurios puikiai tinka langams valyti. Vis dėlto, verta pabrėžti, kad taip atrodo tik iš pirmo žvilgsnio, iš tiesų – situacija visai kitokia: pasirodo, efektyviausiai bei greičiausiai langus nuvalysite tik tuo atveju, jei naudosite mikropluošto šluostes.

Net ir Coca Cola būti naudinga

Jei ieškote sprendimo, kaip greitai pašalinsite įsisenėjusius nešvarumus, esančius ant automobilio stiklo, tokiu atveju verta prisiminti, kad ypač naudingu gali būti visame pasaulyje populiarus Coca Cola gėrimas.  Pasirodo, viskas, ką tereikia daryti, tai – tik pilti jį tiesiai ant automobilio stiklo ir vėliau nuvalyti šlapia šluoste (kad pašalintumėte gėrime esantį cukrų). Kaip žinia, būtent šiame saldžiame gėrime yra ir daug rūgščių, kurios puikiai pašalina nešvarumus. Taigi, jei vis nerandate priemonės, kuri leistų efektyviai nuvalyti ant automobilio lango esančius nešvarumus, tai pats metas pagalvoti apie, puikiai pažįstamą gėrimą.

Blizgesį išgauti – lengviau nei manėte

Kiekviena nori, kad jo namuose esantys langai blizgėtų, tačiau tikrai ne kiekvienas žino, kaip tą blizgesį išgauti. Pasirodo, tai – kur kas lengviau, nei gali atrodyti iš pirmo karto: viskas, ką tereikia padaryti, tai – tik į vandenį įpilti šiek tiek indų ploviklio. Būtent ši naminė, vos per kelias minutes pagaminama priemonė padės  išgauti langų blizgesį.

Tad, kaip matyti, langų valymas gali būti kur kas paprastesnis bei greitesnis, nei jums gali atrodyti iš pirmo karto – tereikia pasitelkti keletą paprastų gudrybių, kuris užtikrins ne tik puikų rezultatą, bet ir labai nedideles sąnaudas.