Automobilių nuoma Kaune yra itin paklausi, tačiau kai kurie baiminasi nuomoti automobilį, nes bijo jam pakenkti. Tokia baimė yra pagrįsta. Gali būti, jog patekus į avariją, automobilis nukentės. Tačiau reikėtų atsižvelgti į tai, jog visi automobiliai yra drausti, todėl net ir patekus į avariją greičiausiai neteks mokėti už padarytą žalą arba mokėti reikės tik dalį kainos, kurią teks išleisti remontui. Kai kurios įmonės pasiūlo ir garantiją. Toks pasirinkimas gali būti itin naudingas tokiu atveju, jei teisės buvo išlaikytos neseniai arba iki šiol teko padaryti ne vieną avariją. Mokant už garantiją greičiausiai teks padengti itin mažą dalį kainos avarijos metu. Itin svarbu automobilį prižiūrėti, jog netektų mokėti už nuomą didelę kainą.

Ar automobilio nuoma yra brangi?

Ruošiantis nuomotis automobilį labiausiai pradedama nerimauti dėl automobilio nuomos kainos. Ypač jei automobilio nuoma Kaune ar kitame didmiestyje. Nes dažnai susidaro įspūdis, kad ten kaina yra didesnė nei kitose miestuose. Tačiau tai nepagrįsta nuomonė. Automobilio nuoma Kaune dažnu atveju gali kainuoti net mažiau. Ir tam yra keletas priežasčių. Viena iš jų tai didelė paklausa ir pasiūla. Kaune ar kitame didmiestyje yra daug automobilių nuoma užsiimančių įmonių. Vyksta konkurencija, todėl įmonės norėdamos pritraukti ko daugiau klientų privalo daryti akcijas, mažinti kainas ir panašiai. Priešingu atveju miestuose kur šios paslaugos teikėjų nėra daug ir nėra konkurencijos kainos gali būti didesnės. Žmonės neturėdami pasirinkimo, rinksis tokia paslaugų kaina kokia yra. Antras dalykas dėl ko pigesnė automobilio nuoma Kaune gali būti tai nuolat esanti paklausa. Jiems nereikia pakelti kainų, kad išsilaikyti, kai yra mažai klientų. Jie jų turi nuolatos. Todėl, renkantis automobilių nuomos įmonę visada reikia išanalizuoti kainas ir tik tada rinktis automobilio rezervavimą. Taip pat reikėtų pabrėžti, kad automobilio nuoma kainuos žmogui, kuris yra jaunas vairuotojas. Jam į paros kainą įskaičiuojamas papildomas mokestis- jauno vairuotojo mokestis. Taip pat nuomos kaina pakyla jei norima papildomų draudimų. Todėl atidžiai vertėtų išnagrinėti kas įeina į nuomos kainą. Jei ketina važiuoti du ar daugiau vairuotojų vėlgi yra taikomas papildomas mokestis. Tačiau iš esmės ši paslauga visada savo kokybe atitinka kainą. 

Kodėl yra taikomas jauno vairuotojo mokestis?

Išsinuomoti automobilį ryžtasi ne tik vyresnio amžiaus žmogus, bet ir jauni, vairavimo stažo nedaug teturintys žmonės. Automobilių nuoma Kaune, Vilniuje ir kitur turi tam jauno vairuotojo mokestį. Nes jaunas vairuotojas sukelia didesnę riziką avarijai ar sukeliamai žalai. Todėl apsidrausdami jie prie paros nuomos kainos priskaičiuoja papildomą mokestį.