Lauko plytelių salonas – pagalba priimant sprendimą

Pirkdami lauko plyteles turbūt visada žiūrite į kainą. Jeigu pigu ir gražu – reiškia tinka, ar ne? Tačiau ar žinote, kad renkantis lauko plyteles yra dar daug kitų kriterijų bei parametrų, kurie lemia tai, ar jos vertos jūsų laiko bei pinigų.

Pradėti, be abejo galite nuo kainos. Atsirinkite bei atmeskite visus produktus, kurie patenka į jūsų kainos diapazoną, o į per brangius nesidairykite bei per pigių taip pat neleiskite į savo akiratį. Tiesa, gali būti taikomos nuolaidos, todėl nesusimaišykite. Dabar, kai turite aiškias kainos ribas, galite pradėti analizuoti kitus svarbius duomenis. Jie yra: kietumo klasė, vandens įgėrimas ir išvaizda. Lengviausia yra sugrupuoti juos pagal aiškiausiai atpažįstamus kriterijus: kainą ir išvaizdą. Vėliau gražius ir patraukliomis kainomis parduodamus produktus galite klasifikuoti toliau.

Bet koks lauko plytelių salonas turi prie produkcijos aprašyti minėtus parametrus. Kietumo klasė žymi dangos atsparumą įbrėžimams bei vaikščiojimui. Paprastai lauko plytelės yra labai patvarios bei atsparios įvairiems pažeidimams, tačiau pasidomėkite duomenimis prieš pirkdami, nes po to gali būti per vėlu. Lauko plytelių salonas taip pat turėtų turėti ir prekių katalogą, kuriame būtų surašytos visos kitos produktų charakteristikos, tarp kurių labai svarbus – vandens įgėrimas. Lietuvoje daug lyja, lauke nuolat būna drėgna, o orai – nenuspėjami, todėl lauko plytelės turėtų būti kuo daugiau sugeriančios. Jeigu jos visiškai nesugers drėgmės – telkšos balos, kaupsis nešvarumai, rudenį ar pavasarį pradės pūti krentantys lapai ir gali susidaryti purvas bei sklisti nemaloni smarvė. Be abejo, paklausę specialisto parduotuvėje tikrai gausite atsakymą ir žinodami šiuos duomenis jau tikrai nesunkiai įsigysite tai, ko reikia.