Leojar baldai: kaip tinkamai išdėstyti baldus erdvėje?

Baldai yra funkcionali interjero dalis, kuri atlieka jai paskirtą vaidmenį, taip pat savo dizainu bei estetinėmis savybėmis praturtina namų stilių, papildo kuriamą temą. Taigi, niekas negali nuginčyti baldų pasirinkimo proceso svarbos, toks žingsnis turi būti gerai apgalvotas, atspindintis pirkėjo norus, vertybes bei skonį.

Kitas be galo svarbus žingsnis – tinkamas baldų išdėliojimas erdvėje. Tikriausiai visi esame patyrę jausmą, kai apsilankę namuose, kuriuose nors ir yra gausu žaviai atrodančių baldų bei aksesuarų, kažkodėl jaučiamės nejaukiai, tarsi būtume suvaržyti tų namų erdvės. Taip dažnai nutinka, dėl netinkamo baldų išdėstymo.

Visų pirma, akcentuokite vieną kambario tašką, taip sustatyti baldus yra kur kas paprasčiau. Tereikia nuspręsti, kur bus pagrindinė kambario zona – tai padės sukurti ir stilingą, ir patogią erdvę. Kambario dydis padiktuos, kaip toli nuo sienos galite pastatyti norimą baldą, tačiau net ir nedidelėje erdvėje norisi, kad patalpa kvėpuotų. Nepaisant to, kad paliksite šiek tiek vietos tarp sienos ir baldų, tai gali vizualiai padidinti kambarį.

Vienas svarbiausias dalykas, kurį reikėtų apsvarstyti prieš sustatant baldus – tai vaikščiojimo zona. Žmonės turi laisvai vaikščioti ir neturėtų vieni kitiems trukdyti. Niekada nepristumkite staliuko labai arti prie sofos ar prie kitų baldų. Sukurkite aiškų kelią, kad būtų galima nevaržomai judėti iš vienos vietos į kitą.

Balansas yra svarbus dekoruojant namus, o kai kalbama apie baldų išdėstymą, turite atsižvelgti į keletą elementų – negrupuokite vienodo dydžio baldų vienoje vietoje. Tai sumažina erdvę ir tarsi suskirsto kambarį į atskiras zonas.

Taigi, svarbu ne tik tinkamai išdėstyti baldus namų aplinkoje, bet ir išsirinkti kokybiškus, ilgaamžius baldus iš patikimų gamintojų. Leojar baldų salone galite atrasti stilingus, unikalius ir kiekvieno poreikius atitinkančius baldus.