Lietuviški pirkimo ypatumai: m+s padangos

Geras straipsnis prasideda nuo geros temos. Tai viena iš žurnalistų taisyklių. Taigi, kaip jau supratote, šiandien gvildensime padangų sektorių. Lietuvoje jau tapo įprasta, tas pamišęs laikas, kada reikia keisti padangas. Pavasarį jaučiame ne tokį judesį, kaip artėjant žiemai. Daugelis vairuotojų paskutinėmis dienomis prisimena, kad reikia pasikeisti padangas, tad skubiau važiuoja jų ieškoti. Vieni perka naudotas, kiti renkasi naujas, tačiau m+s padangos ne vienerius metus išlieka tarp daugiausiai perkamų produktų. Kur čia paslaptis? O gi kaina. Atsakymas tikrai nieko nenustebino, lietuviai gerai žinomi dėl savo super sugebėjimų taupyti. Taigi, tie kas nori važinėti ir žiemą ir vasarą su vienodomis padangomis, renkasi būtent universalias padangas. Tačiau primename, kad tai nėra tikslus m+s padangų apibūdinimas. Toks ženklinimas yra ir ant gerų žieminių padangų. Tačiau bet kokiu atveju tokių padangų turėtojai nori sėkmingai važinėti tiek purvu, tiek sniegu. Aišku, ar jie sėkmingai tai darys priklauso nuo padangų kokybės. Jeigu rinksitės patį pigiausią variantą, tai vargu ar liksite nustebinti vairavimo ypatumais. Juk logiška, kad už mažą sumą, negali būti itin kokybiškas produktas.

Kada pirkti padangas?

Ko gero šioje vietoje nereikia būti labai protingu, kad suprasti, jog reikia viskam pasiruošti iš anksto. Tikrai nėra labai gudru paskutinėmis dienomis ieškoti padangų. Kainos būna didesnės, o ir montavimo paslaugų reikės ilgai ieškoti. Visi montuotojai turi labai daug darbo ir dažnai nenori priimti užsakymų arba didina paslaugų kainas. Taigi, pirmas ir ko gero svarbiausias patarimas, jau rudenį ruoškitės padangų keitimui. Niekas nedraudžia rugsėjo mėnesį susirasti geras padangas ir jas nusipirkti. Taip nemažai sutaupysite ir nebus papildomo streso.

Kiek kainuoja padangų montavimas?

M+s padangų montavimas nekainuoja brangiau. Procesas tas pats. Pagrindas, kad rastumėte kas pakeis padangas. Juk standartiškai padangų montavimas kainuoja kelis eurus už vienetą, tačiau sezono metu, tada kada privaloma pasikeisti padangas, kainos ženkliai padidėja. Teko matyti padangų montuotojų, kurie už paslaugas tuo laiku prašo po dvidešimt, trisdešimt eurų už vieną vnt. Tai tikrai daug. Kaip jau minėjome, elkitės protingai ir viskam iš anksto pasiruoškite. Net ir padangų keitimo paslaugą galite užsisakyti prieš kelias savaites. Rimtesni autoservisai turi rezervavimo sistemas, kuriuose labai paprastai pasirenkate norimą datą, laiką ir suvedate savo duomenis. Aišku, už paslaugas reikia iš anksto susimokėti, kad ir paslaugos tiekėjas nepatirtų nuostolių. Juk sezono metu darbo tikrai netrūksta, o jeigu tokie rezervacijas padarę klientai neatvyks, bus nuostoliai.