https://www.houzz.com/photos/2068733/San-Dimas-Residence-asian-landscape-los-angeles

Šilumos siurbliai individualiame name

Šilumos siurbliai. Kokį rinktis?

Pagrindinis aspektas renkantis šilumos siurblius, tai parinkti tinkamo galingumo įrenginį. Per galingas, bus neekonomiškas, mažo galingumo šilumos siurblys negalės palaikyti norimos temperatūros. Taigi, svarbu, kad šios srities specialistai individualiai atliktų jūsų namų apžiūrą ir pasiūlytų tinkamiausią įrenginį. Šiuo metu vieni populiariausių, tai šilumos siurbliai oras vanduo. Jų montavimas nėra sudėtingas ir patys įrenginiai nėra itin brangūs. Profesionaliai atlikus visus darbus sumažinsite šildymo išlaidas ir turėsite komfortabilią šildymo sistemą. Kokio gamintojo šilumos siurblį geriausia rinktis? Profesionalai rekomenduoja: Daikin, Samsung ar Mitsubishi Electric gamintojų šilumos siurblius. Aukštos techninės charakteristikos, modernus dizainas ir galimybė įrenginius valdyti nuotoliniu būdų. Kiek gali kainuoti aukštos kokybės šilumos siurblys? Klausimas, į kurį galima atsakyti tik žinant, kur šilumos siurblys bus montuojamas. Nuo daugelio parametrų priklauso, kokį modelį geriausia rinktis, o tai įtakoja ir įrenginių kainas. Šilumos siurblių kainos prasideda nuo 1500 Eur iki 3000 Eur. Tokios kainos yra už aukštos kokybės šilumos siurblius, kuriems teikiamas garantinis aptarnavimas.

Kiek kainuoja šilumos siurbliai ir montavimo darbai?

Jeigu pirksite šilumos siurblį iš kompanijos, kuri atlieka visus montavimo darbus, tada nemažai sutaupysite. Daugelis tokių įmonių siūlo nemokamą montavimo paslaugą. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, ar įmonė teikia garantinį aptarnavimą. Nors šilumos siurbliai genda retai, tačiau naudinga turėti šią paslaugą. Taip pat įvertinkite kiek kainuoja šilumos siurblyje keičiami filtrai. Priklausomai nuo gamintojo ir rekomenduojamas tokių filtrų keitimo terminas. Tai jūsų reguliarios išlaidos. Yra gamintojų, kurių siūlomi šilumos siurbliai kainuoja ganėtinai nebrangiai, tačiau jų aptarnavimas, remontas yra itin brangus. Norėdami išsirinkti tinkamiausią šilumos siurblį, tiesiog kreipkitės į įmones, kurios šioje srityje dirba ne pirmus metus. Specialistai visada pasiruošę padėti, patarti renkantis įrenginį.

Ar šilumos siurbliai yra efektyvūs?

Tai vienas geriausių šildymo būdų. Ekonomiškumas ir ergonomiškumas yra du pagrindiniai faktoriai, kodėl vis daugiau klientų renkasi būtent tokius šilumos siurblius. Pasirinkus bet kurį šilumos siurblio tipą, sutaupysite išleidžiamus pinigus šildymo išlaidoms. Antras pliusas – naudotis šiais įrenginiais yra itin paprasta. Nereikalauja daug vietos, įprastų atributų kieto kuro katilams, bei galimybė valdyti naudojant wi-fi. Kadangi gyvename įtemptą gyvenimo ritmą, todėl toks šildymo tipas tampa vis populiaresnis. Primename, kad Lietuvoje perkamiausi tokio tipo šilumos siurbliai: šilumos siurblys oras oras, šilumos siurblys oras vanduo, šilumos siurblys gruntas vanduo. Prieš pirkdami, konsultuokitės su specialistais.