Vidaus durys ir ką reikia žinoti prieš jas perkant

Remontuojant ar statant namą, įsigijus butą norime, kad visas interjeras būtų tvarkingai įrengtas. Vieni ieško išskirtinių produktų, kiti funkcionalumo. Vidaus durys, tai produktas, kuris puošia kambarius. Perkant tiek vidaus duris, langus reikėtų atkreipti dėmesį į tai, ar ilgaamžis produktas. Svarbu, kad medžiagos iš kurių gaminamos durys, langai būtų kokybiškos, lengvai prižiūrimos ir aišku, kad reikia ergonomijos. Ką reiškia ergonomiškos vidaus durys? Prekė, kuri ne tik gražiai atrodo, bet ir yra funkcionali. Vidaus durų kaina prasideda nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų. Kuo gražesnis dizainas, geresnės medžiagos, tuo brangesnės durys, Renkantis dizainą, reikėtų atkreipti dėmesį į durų patogumą. Jos turi lengvai darinėtis, būti pritaikytos naudoti vaikams. Šiandien galima rinktis iš didelio asortimento, tad pagrindas tik žinoti biudžetą ir kokių spalvų norite savo namuose

Kokie gamintojai populiariausi?

Kaip ir perkant langus, taip ir užsisakant duris susidursite su tuo, kad bus reikalingos kokybiškos medžiagos. Gamintojų yra begalė, tad pasakyti, kad būtent šie brendai yra populiariausi tikrai negalime. Specialistai rekomenduoja pirmiausia orientuotis į kainos ir kokybės santykį. Kartais ir mažai žinomi gamintojai siūlo gražias ir išskirtines duris. Svarbu, kad visus montavimo darbus atliktų tie patys specialistai. Taip turėsite produkcijos garantiją. Kaip montuojamos vidaus durys? Pirmiausia plastikiniai langai Kaune norint tvarkingai sumontuoti vidaus duris reikia paruošti vietą jų montavimui. Tinkamai išmontuoti senas duris, atlikti sienų paruošimo darbus. Sumontavus duris specialistai atlieka apdailos darbus ir jūs galite džiaugtis naujomis, gražiomis durimis.

Specialistų patarimai

Kiekvienas montavimo, durų pardavimo specialistas gali patarti, kaip sutaupyti ir išsirinkti ne tik pigias, tačiau ir kokybiškas vidaus duris. Pirmiausia kreipkitės į keletą kompanijų. Taip gausite ne vieną komercinį pasiūlymą ir išsirinkti tinkamiausią variantą. Perkant tokį produktą, kaip jau minėjome, reikia atkreipti dėmesį į medžiagų kokybę, jų ilgaamžiškumą, komfortabilumą.

Kaina vs kokybė

Nereikėtų ieškoti labai pigių durų ar labai brangių. Geriausias variantas, tai kainos ir kokybės santykis. Tiek Vilniuje, tiek Kaune ar kitame Lietuvos mieste rasite ne vieną įmonę, kuri atlieka tokių prekių pardavimą, bei teikia profesionalias montavimo paslaugas.